Забава Избор Охрид навечер

Промоција на песната и видео записот за „Кога тапанот ќе стивне“ на Лазар Милошески

Охрид, 18. јули 2018 (ОХРИДПРЕС) – Денес ќе се одржи промоција на песната и видео записот за „Кога тапанот ќе стивне“ на Лазар Милошески.

Промоцијата ќе се одржи во охридскиот Кадмо бар со почеток во 21:30 часот, по што ќе следува и акустична свирка со Лазар Милошески и Кристијан Ѓоревски. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива