Економија Избор

Компанијата КАМ утре во Дебар го отвора 70-тиот маркет

Дебар, 20. јули 2018 (ОХРИДПРЕС) – КАМ, најголемиот синџир на хард-дисконти во Република Македонија и лидер на пазарот, со најголем број маркети, утре, 21-ви јули во Дебар го отвора 70-тиот јубилеен маркет во државата.

– Сакаме во оваа прилика да им се заблагодариме на нашите верни купувачи, кои со својата доверба и лојалност во текот на сите овие години придонесоа за нашиот успех. Вашето задоволство за нас е секогаш на прво место. Со почит и благодарност, порачуваат од компанијата. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива