Забава Избор Охрид

Вечерно „Витаминка и Тамаро“ SUMMER TAXI (Фото/Видео)

Охрид, 10. август 2018 (ОХРИДПРЕС) – Деновиве низ охридските улици е вистинска атракција посебно брендираното „Витаминка“ возило, кои е дел од најновиот проект на охридските „Тамаро“ маркети и Супер радио – летното „Витаминка“ такси.

Проектот кој внесе вистинска свежина во делот на забавата ова лето во Охрид ќе трае во текот на месеците јули и август, најатрактивните месеци во текот на летото.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, shorts and outdoor

Жанко ЗШ Голабоски и Dj Regie Rules вечерва со нашиот нов авто-миленик, нашето „Рено 4“, бесплатно ги возеа охриѓани и гостите до нивните посакувани дестинации.

– Сите кои ќе го застанат нашето возило ќе бидат однесени комплетно бесплатно до саканата дестинација, а ќе добијат и многу „Витаминка“ производи, вели Голабоски.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, car and outdoor

Погледнете дел од новото вечерно „Витаминка и Тамаро“ SUMMER TAXI.
извор: ОхридПрес фото/видео: ОхридПрес