Економија Избор

Оглас за вработување: „Тамаро“ има потреба од две хигиеничарки

Охрид, 13. септември 2018 (ОХРИДПРЕС) – Охридските „Тамаро“ маркети распишуваат оглас за вработување на хигиеничарки.

– Потребни се две хигиеничарки за работа во „Тамаро“ маркетите. Сите заинтересирани, дополнителни информации можат да добијат на телефонот: 078/307-642, информираат од „Тамаро“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива