Економија Избор

Секој понеделник и четврток 50% попуст на целокупното мени со храна во Pizza Bar Instinct

Охрид, 15. ноември 2018 (ОХРИДПРЕС) – Од охридскиот Pizza Bar Instinct, во строгиот центар на градот. секој понеделник и четврток нудат 50% попуст на целокупното мени со храна.

– Повелете и уживајте во прекрасниот амбиент, вкусните специјалитети и неповторливиот поглед кон езерото. Сега и со попуст од 50% секој понеделник и четврток. Акцијата важи се` до 24-ти декември. Ве очекуваме, порачуваат од Pizza Bar Instinct.

No automatic alt text available.

Дополнителни информации можете да најдете на телефонот 078 33 33 62 или на нивната официјална страна на Facebook. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива