Голем народен собир во селото Свињишта за „Голема Богородица“

Голем народен собир во селото Свињишта за „Голема Богородица“

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука