COVID-19 Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Македонија Охрид Струга ТОП ВЕСТИ
Скопје, 27. Јуни 2020 (ОХРИДПРЕС) – Во текот на последните 24 часа се направени 1.086 тестирања, а регистрирани се 150 нови случаи на COVID-19. По градови: – Скопје 93 – повеќе...