Промо

Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 16. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Со забава на популарната плажа „Бонанца“ во Охрид денеска започна годинешната соработка на Супер радио и Тамаро со најголемите македонски компании. Многу повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 1. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Време е за уште едно долго, топло и опуштено лето со многу забава, патувања, капење во езерото и се’ она што Ве прави среќни и исполнети. Често во повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 7. јуни 2021 (ОХРИДПРЕС) – Најголемиот локален ланец маркети, охридскиот „Тамаро“ во среда отвора нов маркет во Велгошти. – Време е за уште еден, нов маркет во големото повеќе...
Економија Избор Македонија Промо ТОП ВЕСТИ
Скопје, 3. јуни 2021 (ОХРИДПРЕС) – Со радост споделуваме дека клучевите од третиот стан од инстант лозот „Доме, сладок доме“ ги предадовме на Рајне и Никола Лазаревски од Скопје, повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 29. април 2021 (ОХРИДПРЕС) – Повелете и посетете го новоотворениот бутик за пижами – „Гламур“ во Охрид. – Што мислите, која облека е најупотребувана со корона кризата? Па повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Скопје, 28. април 2021 (ОХРИДПРЕС) – Државна лотарија го најавува најновиот шеќерен инстант лоз „Бонбон“ наменет за играчите на инстант лотаријата. Инстант лозот „Бонбон“ ви нуди нова повеќе...
Економија Избор Македонија Охрид Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 24. април 2012 (ОХРИДПРЕС) – Познатиот Atva Home Center од денес на нова локација во Охрид, на аголот од улиците „7-ми Ноември“ и „Егејска“, во склоп на комплексот „Братство“. На повеќе...
Економија Избор Охрид Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 31. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Како официјален застапник за HiCom, денеска во Охрид е отворен X Store, домот на врвната технологија. Охриѓани на едно место и по најприфатливи цени ќе повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 29. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Летото е пред нас, Вашето тело до соништата не е далеку. Време е за нови одлуки – СТОП за целулитот, порачуваат од Центарот за физикална терапија повеќе...
Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ
Охрид, 25. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Во сабота, на 27-ми март 2021 година, Comodita Home го отвора најновиот продажен салон во Македонија, во Охрид. Големото отворање е закажано за 12:00 повеќе...