Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Туризам

Предновогодишни забави во Mozzafiato: Врвна храна по најприфатливи цени и многу забава во прекрасен амбиент

Охрид, 5. декември 2019 (ОХРИДПРЕС) – Предновогодишните забави и официјално можат да започнат, порачуваат од Boutique hotel & bar Mozzafiato од Охрид.

– Со сите колеги или пријатели со кои ви оди муабетот и забавата, можете предпразнично да се опуштите и да уживате во прекрасниот амбиент на Mozzafiato. За таа намена изготвивме четири вкусни и прифатливи менија за предновогодишни забави. Резервирајте навреме на 072/559-666. Нека почне да се чувствува еуфоријата на празниците во местото кое е создадено за сите четири сезони од годината, додаваат од Mozzafiato.

No photo description available.

Потсетуваат дека сите настани ќе бидат пропратени со одбрана музика и бројни музички и забавни настани во рамките на Mozzafiato Music Festival, кој започнува наскоро.

No photo description available.

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави