Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Охриѓанка пријавила физички напад од страна на сопругот

Охрид, 9. февруари 2020 (ОХРИДПРЕС) – На 8-ми февруари 2020 година, во 23:50 часот, 39-годишна жена од Охрид пријавила во СВР Охрид дека истиот ден, околу 21:00 часот во нејзиниот дом, по претходна расправија ја нападнал нејзиниот сопруг, Ј.Б.

Од секторот информираат дека се работи на расчистување на случајот. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука