Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Зоки Кически следен и во Охрид: Со четирицикл снимен пред кафе бар, во Лагадин и Пештани

Скопје/Охрид, 17. февруари 2020 (ОХРИДПРЕС0 – Зоран Милевски- Кически бил следен и во Охрид. На една од снимката се гледа како тој се вози на четирицикл низ градот и застанува на бензиската станица да наполни гориво.

Потоа, со уште едно лице со квадрициклот се упатуваат кон Лагадин и Пештани.

Во друга снимка Кичеец е забележан пред кафе бар во стариот дел на Охрид.

Тој исто така во Охрид е сниман пред хотелот „Парк“ како разговара со неколкумина непознатати лица. (Крај)

извор: Лидер фото: Лидер

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука