Избор Охрид навечер

„Џими Шоу“ овој викенд во Gossip Lounge Bar

Охрид, 23. април 2015 (ОХРИДПРЕС) – Овој викенд охриѓани ќе се дружат со ново издание на „Џими Шоу“ во „Gossip Lounge Bar“.

Посетителите во сабота,25-ти април, ќе се забавуваат со содржините кои ги нуди ова несекојдневно шоу, за кое е задолжен охриѓанецот со уметничко име Џими.

Почетокот на забавата е во 23:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

gossipbaner

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави