ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Автомобил падна во езерото кај „Горица 3“ (Фото/Видео)

Охрид, 27. јуни 2020 (ОХРИДПРЕС) – Автомобил падна денес во водите на Охридското Езеро кај месноста „Горица 3“ во Охрид.

Image may contain: outdoor, nature and water

Според првичните информации нема повредени во оваа несреќа.

Во извлекувањето на автомобилот учествуваше брод и градежна машина. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива видео: ФБ Игор Петрески

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука