Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Уживање за сите сетила, посебна летна понуда во Fort Cafe

Охрид, 1. јули 2020 (ОХРИДПРЕС) – Во текот на месец јули од Fort Cafe Ви нудат посебна понуда, во комбинација со најубавиот поглед кон Охрид.

– Повелете да уживаме заедно. Во текот на месец јули пакет понуда од највкусна сладолед торта плус еспресо за само 100 денари, порачуваат од Fort caffe.

Fort caffe е мирно место, далеку од градскиот метеж, пред самиот влез на Самуиловата тврдина каде можете да купите уникатен сувенир, да прочитате добра книга, да ги завршите Вашите online обврски, да слушате музика по Ваш избор пуштена на грамофон или едноставно да уживате во мирот и спокојот со најубавиот поглед од врвот на Охрид. Нудат и можност за организирање собири, свечености, родендени, состаноци, презентации…

Повеќе за Fort Cafe ОВДЕ. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука