ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Се удави човек во Охридското Езеро

Охрид, 3. јули 2020 (ОХРИДПРЕС) – Во центарот на Охрид, на Градскиот кеј, попладнево се случи трагичен настан, при што едно лице се удави во водите на Охридското Езеро.

До овој момент нема потврдени информации за идентитетот на лицето и причините кои довеле до трагедијата. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука