Економија ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Пендик и Митич наскоро со нова реклама за Кармен БауЦентар (Фото/Видео)

Охрид, 16. јули 2020 (ОХРИДПРЕС) – По супер успешниот прв рекламен спот од минатата година, кој има над 150.000 прегледи на разни платформи на интернет, Пендик и Митич се повторно главните ѕвезди во новата реклама за Кармен БауЦентар.

Креативата, но и комплетната продукција е на маркетинг тимот на Супер радио, од каде велат дека и овој пат Пендик и Митич се на висината на задачата и дека ќе имаме уште една одлична промоција на производ од асортиманот на Кармен БауЦентар.

Премиерата е наскоро… (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука