Економија ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Свечено отворање на Home4U (Фото/Видео)

Охрид, 18. јули 2020 (ОХРИДПРЕС) – Од денес, сигурна врска помеѓу Вас и совршениот дом од соништата е компанијата Home4You, која од вечерва свечено започна со работа.

– Инспирација… Идеја… Изведба… Помеѓу Вас и совршениот дом од соништата е токму Home4U. Изберете модел, изберете боја, изберете материјали. Нашиот стручен тим ќе Ви помогне. Располагаме со висококвалитетни плочести материјали и оков за изработка на мебел од познати светски производители (Egger, Kessebohmer, Viefe и Emuca). Со најсовремена технологија во третирање на материјалите, Home4U обезбедува најквалитетна изработка и реализација на секоја ваша замисла. Ви нудиме помош да ги реализирате вашите проекти при ентериерно уредување на индивидуални, деловни и јавни објекти. Со високоразвиена технологија за обработка и производство на плочести материјали се овозможува попрецизно, посовремено и побрзо реализирање на секој проект. Со цел да се зголеми обемот на работа, а да се обезбеди поголема фабричка прецизност и поквалитететн дизајн Home4U користи современ софтвер и компјутерски управувани машини. Со развивање на вашите креативни замисли Home4U претставува врска помеѓу идејата и совршената реализација, порачуваат од Home4U.

Image may contain: indoor

Image may contain: table and indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: indoor

Изложбениот простор се наоѓа во склоп на поранешната фабрика „Отекс“, со влез од булевар „Железничка“. Телефонот за дополнителни информации е 046/200-818. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука