Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Купувајте HIPP производи во „Тамаро“ и добивајте вредни подароци

Охрид, 2. август 2020 (ОХРИДПРЕС) – Купувајте HIPP производи во охридските „Тамаро“ маркети и станувате потенцијале добитник на бројни вредни подароци.

– Со купени било кои 3 производи во „Тамаро“ од асортиманот на HIPP, добивате грепка и имате можност да изгребете повеќе од 400 вредни подароци. Подигнете ја грепката на касата на маркетот. Секоја грепка е добитна. Во наградната игра не учествуваат млечните формули на HIPP – информираат од „Тамаро“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука