Забава Избор ТОП ВЕСТИ

Ноќно крстарење по Охридското Езеро со бродот „Армада“ и Горан Папаз

Охрид, 30. август 2020 (ОХРИДПРЕС) – Поради големиот интерес, вечерва ќе биде повторено дружењето со музиката на Горан Папаз на прекрасниот брод „Армада“.

-Само за оние со префинет вкус – ноќно крстарење по Охридското Езеро со Горан Папаз. Уживајте во прекрасната атмосфера на брод „Армада“ во недела со почеток во 20:00 часот, порачуваат организаторите.

Музичка пооддршка на Папаз ќе му даде и охридскиот Dj и продуцент Regie Rules. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука