Забава Избор ТОП ВЕСТИ

Marko Logout овој петок во живо во Sky Corner

Охрид, 15. септември 2020 (ОХРИДПРЕС) – Одличниот Marko Logout овој петок ќе настапи во живо во прекрасниот амбиент на охридски Sky Corner.

-Повелете на одлична забава со мајсторот на живите свирки Marko Logout. Најголемите хитови, испеани од единствениот Marko Logout, овој петок во живо во Sky Corner. Повелете на одлична забава по 21:30 часот, додаваат од Sky Corner.

Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 071/258-898. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука