Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

26 години „Гир-Риг“ дел од Вашиот дом, искористете ги попустите за време на „Роденденската седмица“

Охрид, 19. септември 2020 (ОХРИДПРЕС) – Веќе полни 26 години, салонот за мебел „Гир-Риг“ е нераскинлив дел од Вашите домови и деловни простории.

-Ние славиме роденден, вие добивате подароци. Искористете ги попустите во текот на нашата „Роденденска седмица во Гир-Риг“. Покрај одличните цени на дел од најбараните производи, во периодот од 21-ви до 26-ти септември за купени производи за сума поголема од 20.000 денари добивате подарок во знак на благодарност за Вашата доверба, порачуваат од „Гир Риг“.

Погледнете ја специјалната роденденска понуда.

Image may contain: indoor, text that says 'поенаенска Ouge CEAMILG 10 гирриг мебел салон 2100 26.09 витрина браво 23953 -20% 19162 -10% 12591 плакар хармо 2кп 18% 15800 20% 12800 тдф мерива вит рина саньа 20% 12200 20% =9760 витрина кети витрина Tea 12100 20% =9680 душек вива 200*160cm 200*90cm -20% =5320 подаруваме за ума над 20000 подарок Knyб маса хепи 120 30000 денари подарок хепи сума ад 50000 денари подарок комода лза 3K'

Image may contain: ‎text that says '‎73559 20% =58847 AeTcKa co6a Tpиo 10800 -20% =8640 AyweK cилBep Apиm 200* 200*160cm -18% =29859 200*90cm aroл jacmиH 20% =5648 33200 -20% =26560 BиTpиHa лaHa AHeBHa co6a BиAa 4200 -20% =3440 20% =50863 Maca xenи 140 20% =17600 BиTpиHamap6eлo BиTpиHa map6eлo Maca n5 +cToл ф5 אا aroл фeлиne 40630 -18% =33317 Kopnyc npeA лecKoeu naToT 6иToлa 26110 -15% =22194 7223០38 neлиcTep www.girrig.com.mk fgirrigmebel _mebel_ girrig 6ecnлaTHa AocTaBaи moHTaжa rиppиr‎'‎

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука