Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Stand Up Comedy Show со Никола Тодороски во четврток во Sky Corner

Охрид, 28. септември 2020 (ОХРИДПРЕС) – Време е за забава и Stand Up Comedy Show со Никола Тодороски во четврток во прекрасниот амбиент на охридски Sky Corner.

-Повелете на одлична забава со Никола Тодороски. Забавата, во рамките на која ќе бидат испочитувани сите протоколи за заштита од COVID-19, ќе започне во 21:00 часот. Билетите се продаваат по цена од 150 денари, додаваат од Sky Corner.

Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 071/258-898. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука