Економија Забава Избор ТОП ВЕСТИ

Резервирај и добиј 10% попуст на целото мени во Sky Corner

Охрид, 13. октомври 2020 (ОХРИДПРЕС) – Резервирајте телефонски и добијте 10% попуст на целото мени, порачуваат од охридски Sky Corner.

-Дојдете и вкусете ги нашите врвни специјалитети. Со секоја телефонска резервација следува и попуст од 10% на целото мени. Уживајте во храната и пијалоците во нашиот неповторлив амбиент со преубавиот „Охрид на дланка“, додаваат од Sky Corner.

За резервации и дополнителни информации на располагање Ви се телефоните: 071/331-607 и 071/258-898. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука