Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Бесплатна достава на храна од Lihnidos Le Petit Bistro

Охрид, 18. ноември 2020 (ОХРИДПРЕС) – Од Lihnidos Le Petit Bistro информираат дека вршат бесплатна достава на храна за нарачки над 300 денари.

Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот: 075/249-132. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука