Економија Забава ТОП ВЕСТИ

Релаксација за вашето тело во Sky Corner – пакет масажи по промотивни цени

Охрид, 26. јануари 2021 (ОХРИДПРЕС) – Уште една одлична промотивна понуда од охридскиот хотел Sky Corner.

– Подарете си мигови за релаксација на вашето тело. Направете уплата на пакет од 10 масажи на кревет или фотелја по Ваш избор за само 500 денари. Понудата важи до 31-ви јануари 2021 година, потенцираат од Sky Corner.

Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефоните: 071/331-607 и 046/611-622. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука