Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Оглас за вработување: Interactive solutions Охрид вработува администратори, аналитичар и правник

Охрид, 10. февруари 2021 (ОХРИДПРЕС) – Охридската компанија Interactive solutions распишува оглас за вработување.

Потребни се:

– администратори за внесување податоци
– аналитичар за социјални медиуми
– правник со одлично познавање на работа на компјутер

Сите заинтересирани да испратат CV на англиски јазик на е-маил адресата employment@isolutions.mk. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука