Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Секој ден вкусни и свежи супи и чорби во Sky Corner

Охрид, 19. февруари 2021 (ОХРИДПРЕС) – Од охридски Sky Corner секој ден нудат вкусни и свежи супи и чорби за старт на денот на своите посетители.

– Секој ден свежо и ново. Пробајте некој од вкусовите: чорба од јастог, телешка, рибна и супа од тиква. Секогаш свежи и подготвени од најквалитетни состојки, информираат од Sky Corner.

Телефон 071/331-607. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

 

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука