Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Оглас за вработување: Interactive solutions Охрид вработува програмери за развој на веб апликации

Охрид, 25. февруари 2021 (ОХРИДПРЕС) – Охридската компанија Interactive solutions распишува оглас за вработување.

Потребни се:

– Сениор.Net и
– Python Django програмери за развој на веб апликации.

May be an image of text that says 'INTERACTIVE M SOLUTIONS интерактиве солутионс вработува: сениор NET yhn Django прог рамери за развој на веб апликации испратетего вашето CV на англиски јазик Haemployment@isolutions.mk'

Сите заинтересирани да испратат CV на англиски јазик на е-маил адресата: employment@isolutions.mk. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

 

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука