Економија Избор Промо ТОП ВЕСТИ

Уште само три дена трае големата наградна игра на Центарот за физикална терапија „Валео“ вредна 400 евра

Охрид, 29. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Летото е пред нас, Вашето тело до соништата не е далеку. Време е за нови одлуки – СТОП за целулитот, порачуваат од Центарот за физикална терапија „Валео“ од каде информираат дека останаа уште само три дена од големата наградна игра, вредна 400 евра.

– Почитувани дами, време е за елиминација на целулитот. Превземете чекор и да бидете токму Вие добитник на главната награда – „Пакет антицелулитни третмани“. Искористете ја шансата да бидете фит за престојното лето. Во неколку едноставни чекори кажете и збогум на кожата како кора од портокал: антицелулитни термани, мадеротерапија, X-wave, вежби за зајакнување и посебен режим на исхрана направен само за вас. Ова лето, бидете најдобрата верзија од себе – дозволете да бидеме дел од вашите промени, додаваат до „Валео“.

Дополнително, во текот на месец март, од „Валео“ подготвија СУПЕР понуди и награди за сите.

– Веќе еден месец наназад секој петок доделуваме СУПЕР вредни награди од „Валео“ на Супер радио. Релакс масажи, популарното „крцкање“, доделивме посебни награди за 8-ми март и на крајот за најсреќните Главната награда со ЕКСТРА пакет од „Валео“, вреден неверојатни 400 евра. Слушаме Супер радио и сме чекор од нашата најдобра верзија. Останаа уште само три дена во кои сите кои ќе коментираат и ќе ги споделуваат објавите ќе бидат потенцијални добитници на главната награда. Овој март, месец на СУПЕР понуди од „Валео“, потенцираат од Центарот.

No description available.

Центарот за физикална терапија „Валео“ се наоѓа на улицата „АСНОМ“, во населбата „Бејбунар“. Дополнителни информации на нивната страна на Facebook или на телефонот 071/506-818. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука