Економија Избор Охрид Промо ТОП ВЕСТИ

Отворен X Store во Охрид, домот на врвната технологија (Фото/Видео)

Охрид, 31. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Како официјален застапник за HiCom, денеска во Охрид е отворен X Store, домот на врвната технологија.

Охриѓани на едно место и по најприфатливи цени ќе можат да купат квалитетни производи од познати светски производители.

No description available.

No description available.

– Тука би ги издвоиле врвните телевизори и озвучување од TCL, смарт часовниците од Amazfit и OnePlus мобилните телефони. Токму денеска, кога е и промоцијата на овој модел во светот, новиот телефон Xiaomi Note 10 можете да го купите кај нас по екстра промотивна цена, порачуваат од X Store Охрид каде ќе можете да ја купите и најновата smart опрема од програмата на брендот MI.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

Домот на врвната технологија, охридски X Store се наоѓа на Бул. „Туристичка“, во комплексот Градски Пазар. Телефонот за дополнителни информации е 077/499-999. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука