Избор ОБРАЗОВАНИЕ Охрид ТОП ВЕСТИ

ООУ „Григор Прличев“ објави оглас за упис на првачиња во учебната 2021/2022 година

Охрид, 28. април 2021 (ОХРИДПРЕС) – ООУ „Григор Прличев“ од Охрид објавува оглас за упис на деца во прво одделение во учебната 2021/2022 година.

Родителите дополнителни информации можат да добијат на телефонот 075/312-931.

No photo description available.

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука