Економија Избор

Центар за акумулатори на „Аком Премиум“ во Охрид (Фото/Видео)

Охрид, 2. јуни 2021 (ОХРИДПРЕС) – Компанијата „Акон Премиум“ отвори нов продажен центар за акумулатори во Охрид.

Нудат најголем избор и сервис на акумулатори за мотори, автомобили, камиони, детски играчки, алармни и у пе ес системи, инвалидски колички со најголема интернационална гаранција и до 52 месеци.

Во Центарот ќе најдете и автокозметика и адитиви од K2, Winn`s, STP и други.

No description available.

No description available.No description available.No description available.Се наоѓа на улицата „Питу Гули“ бр. 1, веднаш после мостот, во првата зграда до училиштето „Христо Узунов“. Телефон за дополнителни информации 078/523-257. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука