Економија Охрид ТОП ВЕСТИ

Stobi Flips & Витаминка лето 2021 во Охрид

Охрид, 12. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – И ова лето продолжува соработката на Супер радио со Тамаро и најголемите македонски компании.

Време е за Stobi Flips & Витаминка лето 2021 во Охрид – си грицкаш Stobi Flips, си уживаш и си добиваш вредни награди…

– Со секоја сметка над 1.000 денари во некој од охридските Тамаро маркети во која има и Stobi Flips на Витаминка. добивате купон кој го пополнувате и веднаш станувате потенцијални добитници на вредни награди – мобилен телефон, таблет, велосипед и многу Витаминка награди, порачуваат организаторите.

Ќе се доделуваат и секојдневни награди на Супер радио, а предвидени се и бројни забави по охридските плажи.

И ова лето – Stobi Flips & Витаминка лето 2021 во Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука