Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Промо ТОП ВЕСТИ

Прва забава со Тамаро, Stobi Flips & Витаминка на плажа „Бонанца“

Охрид, 16. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Со забава на популарната плажа „Бонанца“ во Охрид денеска започна годинешната соработка на Супер радио и Тамаро со најголемите македонски компании.

Многу највкусен Stobi Flips на Витаминка за посетителите на „Бонанца“ денеска подели екипата на Супер радио, предводена од популарниот водител на водечката радио станица во регионот Жанко ЗШ Голабоски.

Си грицкаш Stobi Flips, си уживаш и си добиваш вредни награди, порача Жанко и ја најави и големата наградна игра која ќе се одржува во текот на летото:

– Со секоја сметка над 1.000 денари во некој од охридските Тамаро маркети во која има и Stobi Flips на Витаминка. добивате купон кој го пополнувате и веднаш станувате потенцијални добитници на вредни награди – мобилен телефон, таблет, велосипед и многу Витаминка награди, порача Жанко ЗШ.

Наскоро започнува и доделувањето на секојдневни награди на Супер радио, со што ќе донесеме радост кај огромен број охриѓани и гости ова лето во преубавиот Охрид.

И ова лето – Stobi Flips & Витаминка лето 2021 во Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука