Економија ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Летото е тука, време е за Cermat со Тамаро и Супер радио (Фото/Видео)

Охрид, 29. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Летото е тука, време е за дегустација на највкусните Cermat сладоледи кои Тамаро маркетите Ви ги доделуваат во соработка со охридското Супер радио.

Познатиот радио водител Жанко ЗШ Голабоски, заедно со комплетната екипа на Супер радио, вечерва, во големиот маркет на „Тамаро“ на улицата „АСНОМ“, во населбата „Бејбунар“, донесоа многу насмевки и подарија вкусен Cermat сладолед на најмладите, но и на сите за кои летото без Cermat – наша вкусна приказна сладолед едноставно не е исто.

Ова е само продолжение на проверените летни промотивни забави на Супер радио, Тамаро и најголемите македонски компании.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.No description available.До крајот на месец август, проектот предвидува доделување на многу пакети вкусен Cermat сладолед, секој работен ден на Супер радио за уште едно незаборавно лето во Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука