Економија ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Забава со Тамаро, Stobi Flips & Витаминка на плажа Св. Стефан

Охрид, 30. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Многу највкусен Stobi Flips на Витаминка за посетителите на плажата Св. Стефан денеска додели екипата на Супер радио, предводена од популарниот водител на водечката радио станица во регионот Жанко ЗШ Голабоски.

И денешната забава е продолжение на годинешната успешна соработка на Супер радио и Тамаро со најголемите македонски компании.

Си грицкаш Stobi Flips, си уживаш и си добиваш вредни награди, порача Жанко и ја најави и големата наградна игра која ќе се одржува во текот на летото.

No description available.

No description available.No description available.– Со секоја сметка над 1.000 денари во некој од охридските Тамаро маркети во која има и Stobi Flips на Витаминка. добивате купон кој го пополнувате и веднаш станувате потенцијални добитници на вредни награди – мобилен телефон, таблет, велосипед и многу Витаминка награди, порача Жанко ЗШ.

No description available.No description available.No description available.Секојдневно се доделуваат и вредни награди на Супер радио, со што носиме радост кај огромен број охриѓани и гости ова лето во преубавиот Охрид.

No description available.И ова лето – Stobi Flips & Витаминка лето 2021 во Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Супер радио

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука