Забава Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Комбе заврши во езерото во Градиште (Видео)

Охрид, 12. август 2021 (ОХРИДПРЕС) – Видео кое се појави на Instagram во текот на вчерашниот ден за брзо време стана исклучително популарно, откако беше споделено како комбе заврши во водите на Охридското Езеро.

Неофицијално станува збор аз неуспешен обид да се извлече чамец од водите на езерото.

Според очевидци, обидот завршил неславно, откако брановите го повлекле комбето во водата, по што не можело да излезе.

Во извлекувањето помогнале повеќе лица, чиј обид брзо се прошири на сите социјални мрежи. (Крај)

извор: markukule.mk фото/видео: markukule.mk

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука