Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Оглас за вработување: Иммобиларе дизајн вработува Архитект, проектант на мебел и ентериер

Охрид, 6. декември 2021 (ОХРИДПРЕС) – Иммобиларе дизајн Охрид, компанија за производство на мебел и уредување на ентериери, распишува оглас за вработување на Архитект, проектант на мебел и ентериер.

Потребни квалификации:

– Високо образование
– Претходно работно искуство е пожелно, но не е услов за вработување
– Одлично познавање на работа на компјутери
– Комуникативна, одговорна и лојална личност.

– Бидете дел од нашето големо семејство. Ве очекуваме… – порачуваат од Иммобиларе дизајн – Охрид.

Сите заинтересирани да испратат CV на contact@immobilaredesign.com.mk. Дополнителни информации можат да добијат на телефоните:

+389(0)46 280 077
+389(0)78 291 879 (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука