Избор Македонија Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Охриѓанец физички нападнат пред угостителски објект во Скопје

Скопје/Охрид, 17. декември 2021 (ОХРИДПРЕС) – На 17-ти декември 2021 година, во 01:20 часот во СВР Скопје, 28-годишниот П.М. од Охрид пријавил дека на 16-ти декември 2021 година, околу 23:30 часот во угостителски објект на подрачје на Центар бил физички нападнат од едно лице.

– Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР. (Крај)

извор: МВР фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука