Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Оглас: Многу поволно се продава Бизнис плац од 201 м2, идеален за изградба на апартмани или станови за продажба на улицата „Јане Сандански“

Охрид, 17. март 2022 (ОХРИДПРЕС) – Многу поволно се продава Бизнис плац од 201 м2 во централното градско подрачје, идеален за изградба на апартмани за издавање или станови за продажба.

Плацот се наоѓа на мирна локација на улицата „Јане Сандански“ бр. 65 во Охрид и е во категоријата Градежно земјиште со Маркица А1 (Г.П. 2.39 К.О. Охрид 2. К.П.11663, 11664/2, 11665).

Цената е по договор, а подетални информации сите заинтересирани можат да добијат во секое време на телефоните 075/760-394 и 078/256-111. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука