Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Гир-Риг и Happy House: Комбинираме за Вас!

Охрид, 22. март 2022 (ОХРИДПРЕС) – За вас ги создадовме совршените комбинации за опремување на вашите студија и апартмани, најдобрите услови и пакет-цени за целосно опремување за претстојната сезона, порачуваат од Салонот за мебел Гир-Риг и Happy House од Охрид.

Одберете некоја од комбинациите кои Ви ги предлагаат од Гир-Риг и Happy House.

May be an image of furniture, bedroom and text that says 'happyhouse GIRRIG комбинираме за вас! економично модерно функционално ×/ вкупно: 36899мкд кревет хепи димензии: 200x160 6oja: бело сонома комбо 1 ×1 ×1 ×2 плакар елза к3 димензии: 120x50x196 6oja: бело и сонома душек аполо димензии: 200x160 висина: 22cm наткасна хепи 1K димензии: 40x40x50 6oja: бело сонома'

May be an image of furniture, bedroom and text that says 'happyhouse GIRRIG комбинираме за вас! економично модерно функционално dอ вкупно: 29199мкд кревет хепи димензии: 200x160 6oja: бело сонома комбо 2 ×2 ×1 плакар кл-150 димензии: 150x60x206 6oja: бело и сонома наткасна хепи 1K димензии: 40x40x50 6oja: бело и сонома'May be an image of furniture, bedroom and text that says 'happyhouse GIRRIG комбинираме за вас! економично ✓модерно функционално вкупно: 20699мкд кревет креветхепи хепи димензии: 200x90 6oja: бело и сонома комбо 3 ×1 ×1 ×1 комода елза 2K димензии: 120x30x40 6oja: бело и сонома душек аполо димензии: 200x90 висина: 22cm наткасна хепи 1K димензии: 40x40x50cm 6oja: бело онома'May be an image of sofa, indoor and text that says 'happyhouse GIRRIG комбинираме за вас! економично модерно функционално вкупно: 39990мкд агол фабио димензии: 263x205 6oja: по избор комбо 4 ×1 ×1 витрина наташа иверка: 18mm 6oja: артисан/бело клуб маса хепи 120 димензии: 40x40x50cm 6oja: бело и артисан'May be an image of furniture, bedroom and text that says 'happyhouse GIRRIG комбинираме за вас! економично модерно /функционално вкупно: 23390мкд креветхепи хепи димензии: 200x120 6oja: бело и сонома комбо 5 ×1 ×1 плакар елза 2K димензии: 80x50x136 6oja: бело и сонома комода елза 3K димензии: :120x40x83cm 6oja: бело co пори/сонома'Посетете ги салоните на Гир Риг во Охрид и Битола, погледнете ја комплетната понуда и тековните акции на Facebook, нарачајте online на www.girrig.mk или пак побарајте дополнителни информации на телефонот 046/231-385. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: Гир-Риг

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука