Здравје Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Промотивна понуда во „Валео“: Само овој четврток, 23-ти јуни, 30% попуст на третманите со киропрактика или популарното „крцкање“

Охрид, 20. јуни 2022 (ОХРИДПРЕС) – Од Центарот за физикална терапија „Валео“ од Охрид информираат за тековната акција во рамките на која, само овој четврток, 23-ти јуни 2022 година, добивате попуст од 30% на третманите со киропрактика.

– Само овој четврток, 23-ти јуни 2022 година. Искористете ја промотивната понуда и добијте 30% попуст на киропрактика или популарното „крцкање“. Закажете го вашиот термин на време на 071/506-818. Ние се грижиме за вашето здравје, порачуваат од „Валео“.

Центарот за физикална терапија „Валео“ се наоѓа на улицата „АСНОМ“, во населбата „Бејбунар“. Телефонот е 071/506-818. Повеќе детали за тековните акции, понудата и промоциите на нивната официјална страна на Facebook. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука