Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ Фото на денот

Фото на денот со Nina`s Photography

Охрид, 25. август 2022 (ОХРИДПРЕС) – Младата охриѓанка, вљубеникот во фотографијата Нина Ангелоска веќе подолго време преку нејзиниот објектив ги овековечува најпрепознатливите локации низ Охрид и ги објавува на нејзината Facebook страница Nina’s Photogragphy.

Секојдневно за читателите на OhridPress ќе одбира по една фотографија со која ќе ни го доближи преубавиот Охрид.

Ова е нејзиниот избор за денеска.

извор: ОхридПрес фото: Нина Ангелоска

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука