Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Билтен на СВР Охрид: Полицијата презема мерки за пронаоѓање на 38-годишен охриѓанец, кој се оддалечил од домот

Охрид, 22. септември 2022 (ОХРИДПРЕС) – На 21-ви септември 2022 година, во 20:00 часот, 69-годишниот Д.М. од Охрид, во надлежната Полициска станица пријави дека од семејниот дом во Охрид, се оддалечил неговиот син, 38-годишниот В.М.

– Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од СВР Охрид. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука