Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Роденденски попуст од 28% за 28-миот роденден на „Гир-Риг“

Охрид, 22. септември 2022 (ОХРИДПРЕС) – Салоните за мебел „Гир-Риг“ од Охрид го прославуваат 28-миот роденден со посебна акција за своите потрошувачи.

– 28 години Салон за мебел „Гир-Риг“ со попуст од 28%. До 1. октомври роденденско расположение во салоните во Охрид и Битола и online на www.girrig.mk, информираат од „Гир-Риг“.

Погледнете ја комплетната роденденска понуда:

May be an image of furniture and text that says 'happy ouse 1октомври 2022 гирриг салон3 мебел 28 28% попуст za 28 ми роденден 28% 28% 100x41x87cm комода лана 2K 8,393 6,043 15,133 10,896 28% дим: 150x88x41cm комода лана 2к3ф дим: 203×220x53cm плакар вики -28% 47,175 33,966 23,420 16,862 претсобје фламес комплет витрина 9,900 повеке од мебел роденденски попусти 9,900 витрина Hapaчaj online'

May be an image of furniture, bedroom and text that says '28% nonycT poAeHAeH BRrAE rppиr -15% 120×60cm Kлy6 maca coфи 600 4,760 -15% 6,067 5,157 AиM:120x60cm Kлy6 maca pTyp CET Maca n-5 cToл ф-5 20% 37,466 29,973 -15% 55,760 47,396 CET Maca TM120 cToл joxaHc -10% 10% Aиm 200×160cm лeжaj KBapTeT 37,227 33,504 42,100 37, 890 Aиm: 255x17 aroл 6eHc -10% nonycT Ha cиTe moAeли лeжaи -10% nonycT Ha cиTe rapHиTypи -1oKTomBpи online'

May be an image of furniture and text that says '28% попуст 28 роденден гирриг -15% 0 плакар кл-200 30,858 858 26,229 -15% 4,722 4,014 100x50x75cm биро хепи сонома -15% -15% комода елза 2K 5,333 4,533 6,140 5,219 диM:120x40x83cm комода елза 3к 15% на цел асортиман на Happy House за CEKOJA нарачка во износ над 100.000 денари подарок комода елза 3к салон охрид: адреса: 15-ти корпус бр. 105 231 385 happyhouse ирриг салонза салон битола: адреса:населба довлецик 223038 OHлAJH продавница: WWW.GIRRIG.MK'

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука