Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Билтен на СВР Охрид: Охриѓанец во семејниот дом физички ја нападнал неговата мајка

Охрид, 18. ноември 2022 (ОХРИДПРЕС) – На 17-ти ноември 2022 година, во 16:25 часот во СВР Охрид пријавено е дека лицето Ф.Р. во семејниот дом во Охрид, физички ја нападнало неговата мајка.

– Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од СВР Охрид. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука