Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Оглас за вработување: „Базаро“ има потреба од продавачки за работа

Охрид, 24. ноември 2022 (ОХРИДПРЕС) – „Базаро“ Охрид распишува оглас за вработување на продавачки.

– Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 070/331-553, информираат од компанијата. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука