Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Овој мај, пролетен попуст во Home4U: 15% попуст на Kesseböhmer кујнски додатоци

Охрид, 18. мај 2023 (ОХРИДПРЕС0 – Овој мај, пролетен попуст во Home4U. Oд 16-ти до 31-ви мај искористете ја акцијата и попустот од 15% на следните Kesseböhmer кујнски додатоци.

Linero MosaiQ – сет Mini

содржи- 1x профил со штрафови за прицврстување 600 mm, 1x двојна кука за закачувањ, 1x држач за кујнски брисачи во ролна.

Достапен во две бои графит сива и титаниум сива

Linero MosaiQ – сет Midi

Содржи- 1x профил со штрафови за прицврстување 600 mm, 1x двојна кука за закачување, 1x универзална полица 300, 1x кутија со мобилни прегради

Достапен во две бои графит сива и титаниум сива

Linero MosaiQ – сет Maxi

Содржи 2x профил со завртки за прицврстување со Л= 600 mm, 2x двојна кука за закачување,1x универзална полица 300, 1x држач за кујнски брисачи во ролна, 1x кутија со мобилни прегради

Достапен во две бои графит сива и титаниум сива

ул. 7-ми Ноември бр. 181 (комплекс Отекс)
телефон: 046/200-818
Помеѓу Вас и совршениот дом од соништата – Home4U

 

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука