Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Специјално соопштение од Набизи Струга!

Време е за нашата специјална понуда еднаш годишно.
Возбудени сме да ја споделиме оваа неверојатна можност со вас.
Фабрички цени и специјални понуди!
Секоја година, во овој посебен период, подготвуваме незаменлива понуда по ниски цени, за сите наши ценети клиенти.
Ова е единствена можност за вас да ги искористите најниските цени во годината за нашите квалитетни производи.
@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука