Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Хроника

Охриѓанец каснат од куче скитник на булеварот „Македонски просветители“

Охрид, 19. април 2024 (ОХРИДПРЕС) – На 18-ти април 2024 година, во 15:30 часот, 32-годишно лице од Охрид, во Полициска станица пријавило дека било каснато од куче скитник.

– Инцидентот се случил на булеварот „Македонски просветители“, информираат од СВР Охрид. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука